Zakmeda Gradient

Apie mus

Gydytoja N.Zaks

Individualios įmonės Zakmeda veikla prasidejo 1995 metais. Įmonė įsikūrė UAB "Diagnostikos poliklinika", kur veikė iki 1999 metų. 1999 metais įmonė įgauna savo dabartinį pavadinimą - IĮ Zakmeda - ir įsikūria Vidaus reikalų ministerijos ligoninėje, kur veikia ir šiandien.

Įmonės įkūrėja ir savininkė - gydytoja chirurgė-proktologė N.Zaks. Gydytoja Natalja Zaks 1978 metais baigė dabartinį Kauno Medicinos Universitetą. Šiuo metu dirba VĮ Vilniaus universiteto ligoninėje „Santariškių klinikos“, turi didelę patirtį ambulatorinėje chirurgijoje ir proktologijoje. N.Zaks yra Vilniaus ir Vilniaus apskrities chirurgų draugijos valdybos narė, Lietuvos koloproktologų draugijos narė, dalyvauja ir skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose. Gydytoja kelis kartus tobulino savo žinias ir įgudžius Vokietijoje bei kitose užsienio šalyse.

Šiuo metu įmonėje naudojant naujausią aparatūrą teikiamos ambulatorinės chirurgijos, kriochirurgijos, ambulatorinės traumatalogijos, ambulatorinės proktologijos ir lazerioterapijos paslaugos. Plačiau apie tai skyriuje Paslaugos.